X NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 czerwca 2024r.

1.    Za prace przy naszym kościele, za dzisiejsze ofiary, za wpłaty na remont i malowanie kościoła - składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2.    Dziś kolekta specjalna na malowanie kościoła, w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii.

3.    Zapraszamy dziś o godz. 15:30 na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

4. Dzieciom i młodzieży przypominamy o Mszy św. szkolnej w środę o godz. 17.00.

5. W czwartek o godz. 19:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie (rozpoczęcie przy probostwie).

6. Parafialna Piesza Pielgrzymka do Piekar Śl. odbędzie się 14 lipca 2024r. wyjście spod kościoła o godz. 6:00.

7. Prosimy o wsparcie finansowe na zapłacenie za malowanie naszego kościoła i prace związane z  odnowieniem wnętrza świątyni; ofiarę można przekazać przelewem na konto parafialne, w     kancelarii lub w kościele. Za każde ofiary składamy serdeczne podziękowania.