VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22 maja 2022r.

1.    Za prace przy kościele (szczególnie dziękujemy za sprzątanie po pracach malarskich), za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do naszego kościoła, za wpłaty na remont i malowanie kościoła - składamy „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta na zapłacenie za ogrzewanie kościoła, w przyszłą niedzielę na utrzymanie naszej parafii.

3. Dzieciom i młodzieży przypominamy o Mszy św. szkolnej w środę o godz. 18.00.

4. Bardzo prosimy o pomoc w codziennym przygotowaniu naszego kościoła do sprawowania Mszy św. ze względu na prace malarskie w poniedziałek, środę i piątek – o godz. 17:00 a w sobotę o godz. 14:00.

5. W dalszym ciągu trwają prace związane z malowaniem kościoła. Prosimy o wsparcie finansowe tego naszego wspólnego dzieła. Ofiarę można przekazać przelewem na konto parafialne, w kancelarii lub w kościele. Za każde ofiary składamy serdeczne podziękowania.

6. W przyszłą niedzielę 29 maja przypada pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śl.

7. Serdecznie zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Parafialnej do Wiednia i Bratysławy szlakiem Sanktuariów Czeskich Moraw w dniach od 22 – 25 września 2022r. Zapisy u Proboszcza. Szczegóły na ulotkach oraz na stronie internetowej parafii.