II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 stycznia 2020r.

1.    Za prace przy naszym kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do naszego kościoła (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne -  składamy „Bóg zapłać”.

2.    Kolekta w dzisiejszą niedzielę tzw. kolędowa przeznaczona na potrzeby naszej parafii, w przyszłą niedzielę na ogrzewanie naszego kościoła.

3. Dziś o 15:30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

4. We wtorek przypada Dzień Babci a w środę Dzień Dziadka – z tej okazji życzymy im wszystkiego dobrego, radości i pomyślności a zmarłym wiecznej radości. Niech nie zabraknie w naszej modlitwie tej intencji.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 12 stycznia 2020r.

1.    Za wszelkie prace przy kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na świąteczny wystrój kościoła (które można składać do skarbonki pod chórem), za wpłaty na remont kościoła -  składamy „Bóg zapłać”.

2. W dzisiejszą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego – kończy się Okres Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy dziś o godz. 15.00 na koncert kolęd w wykonaniu Chóru „Słowiczek” oraz Przyjaciół.

3.    Kolekta w dzisiejszą niedzielę na ogrzewanie kościoła, w przyszłą niedzielę kolekta tzw. kolędowa przeznaczona na potrzeby naszej parafii.