XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 października 2020r.

1.    Za prace przy kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do kościoła (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne na utrzymanie kościoła – składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dzisiejsza kolekta na misje, w przyszłą niedzielę na utrzymanie naszego kościoła.

3. Od soboty został wprowadzony limit wiernych uczestniczących na Mszach św. i nabożeństwach w kościele.  W naszej świątyni mogą przebywać: 63 osoby oraz 8 osób na chórze.

W niedziele, na czas określonej liczby wiernych w kościele będzie dodatkowa Msza św. o godz. 12.00.

WSZYSTKIE MSZE ŚW. i NABOŻEŃSTWA SĄ W DALSZYM CIĄGU TRANSMITOWANE PRZEZ FECEBOOKA: www.facebook.com/parafiarepty/ Aby oglądać transmisje nie trzeba być zalogowanym.

4.    Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 (w środę po Mszy szkolnej), w sobotę o 16:15 a w niedzielę o 15:15. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie można zyskać odpust zupełny.

5. BARDZO PROSIMY BY WCHODZĄC DO KOŚCIOŁA:

* ZAKRYWAĆ USTA I NOS MASECZKĄ,
    * DEZYNFEKOWAĆ DŁONIE,
    * ZACHOWYWAĆ DYSTANS SPOŁECZNY OD DRUGIEJ OSOBY,
    * ZAJMOWAĆ MIEJSCA SIEDZĄCE ZAZNACZONE BIAŁYMI KARTKAMI.

Dyspensa BISKUPA GLIWICKIEGO

1) Zgodnie z wcześniejszymi postanowieniami na terenie Diecezji Gliwickiej obowiązuje dyspensa od             niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy świętej dla:
    a) osób w podeszłym wieku,
    b) osób z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura itp.),
    c) osób, które czują obawę przed zarażeniem.

2) W związku z ograniczeniami liczby wiernych, którzy mogą uczestniczyć w zgromadzeniach     religijnych, wiernym parafii, które znajdą się w obszarze tzw. strefy czerwonej udzielam ogólnej     dyspensy od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy świętej w okresie     obowiązywania ww. restrykcji.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 października 2020r.

2. Dzisiejsza kolekta na zapłacenie za wykonanie parkingu parafialnego, w przyszłą niedzielę kolekta na misje.

3. Dziś przypada XX Dzień Papieski, młodzież przed kościołem zbiera ofiary do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzące z rodzin ubogich.

4. We wtorek ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na godz. 18:00. Ze względu na Nabożeństwo Fatimskie, nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17:15.

5. Dzieciom i młodzieży przypominamy o Mszy św. szkolnej w środę o godz. 17:00.
    Po nabożeństwie różańcowym spotkanie dla młodzieży klasy 8 (przygotowującej się do bierzmowania).

6.    Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 (w środę po Mszy szkolnej), w sobotę o 16:15 a w niedzielę o 15:15. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie można zyskać odpust zupełny.

7. BARDZO PROSIMY BY WCHODZĄC DO KOŚCIOŁA ZAKRYWAĆ USTA I NOS MASECZKĄ, DEZYNFEKOWAĆ DŁONIE ORAZ ZACHOWYWAĆ DYSTANS SPOŁECZNY OD DRUGIEJ OSOBY.