VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9 maja 2021r.

1.    Za wszelkie prace przy kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do naszego kościoła (które można składać do skarbonki pod chórem), za wpłaty na remont i malowanie kościoła - składamy „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta na utrzymanie naszej parafii, w przyszłą niedzielę kolekta specjalna na remont witraży.

3.    Zapraszamy dziś na nabożeństwo majowe o godz. 15:30. W tygodniu nabożeństwa majowe odbywają się po porannej Mszy św. lub przed Mszą św. wieczorną.

4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. „Dni Krzyżowe”. W czasie Dni Krzyżowych Kościół modli się o błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie, błaga o dobre urodzaje, pamięta o tych, którzy w różnych miejscach na ziemi cierpią głód, prosi wreszcie o błogosławieństwo Boże w każdej ludzkiej pracy.

5. W czwartek przypada wspomnienie NMP Fatimskiej. Zapraszamy o godz. 19.00 na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie przy źródełku (nie będzie przejścia do kościoła).

6. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. W naszej świątyni może przebywać: max. 26 osób. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa są transmitowane przez Facebooka: www.facebook.com/parafiarepty/