XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 lipca 2020r.

1.    Za prace przy kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do kościoła (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne na utrzymanie kościoła – składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta na utrzymanie naszego kościoła, w przyszłą niedzielę na zapłacenie za wykonanie parapetów zewnętrznych z blachy na naszym kościele.

3. Zapraszamy dziś wszystkich kierowców wraz z ich pojazdami o godz. 15.30 na nabożeństwo do św. Krzysztofa oraz błogosławieństwo pojazdów. Modlitwę rozpoczniemy przy parkingu parafialnym (samochody prosimy ustawiać na parkingu).

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.

5. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2021 wysyłając email (parafia@parafia-repty.pl) lub przyjść do kancelarii (w godzinach urzędowania).

6. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzany, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu. Niech w wakacyjnym czasie nie będzie zaniedbań uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.