XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 sierpnia 2021r.

1.    Za wszelkie prace przy kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do naszego kościoła (które można składać do skarbonki pod chórem), za wpłaty na remont i malowanie kościoła - składamy „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta na potrzeby naszej parafii oraz zbiórka przy wyjściu z kościoła na pomoc dla ofiar powodzi w Europie, kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.

3. Zapraszamy dziś o godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.

4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5.    Biskup Gliwicki Jan Kopiec, przychylając się do prośby Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka, zachęca wiernych do korzystania z mobilnych punktów szczepień, także tych działających przy parafiach naszej diecezji. Niech będzie to wyraz naszej solidarności i znak dojrzałej postawy wobec ciągle trwającego zagrożenia życia i zdrowia wywołanego epidemią.

6.    W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

7. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzany, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu. Niech w wakacyjnym czasie nie będzie zaniedbań uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.