XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 października 2022r.

1.    Za prace przy kościele (szczególnie dziękujemy za sprzątanie po pracach malarskich), za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do naszego kościoła, za wpłaty na remont i malowanie kościoła - składamy „Bóg zapłać”.

2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: ze względu na malowanie kościoła nabożeństwa różańcowe odbędą się po każdej Mszy św. od poniedziałku do piątku (poniedziałek i piątek o 18:30, środa 17:30, wtorek i czwartek 8:30), w sobotę o 16.15 a w niedzielę o 15.15. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie można zyskać odpust zupełny.

3. Dziś kolekta na potrzeby naszej parafii oraz zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła na potrzeby Caritas, w przyszłą niedzielę kolekta specjalna na malowanie naszego kościoła.

4. W dzisiejszą niedzielę o godz. 17.00 (w kościele) spotkanie dla rodziców dzieci klas II przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. (dzieci przyjmą I komunię św. w 2024r.).

5. Dzieciom i młodzieży przypominamy o Mszy św. szkolnej w środę o godz. 17:00.

6. Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu naszego kościoła do sprawowania Mszy św. ze względu na prace malarskie: w poniedziałek i piątek – o godz. 17:00, w środę o godz. 16:00.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

8. W dalszym ciągu trwają prace związane z malowaniem kościoła. Prosimy o wsparcie finansowe tego naszego wspólnego dzieła. Ofiarę można przekazać przelewem na konto parafialne, w kancelarii lub w kościele. Za każde ofiary składamy serdeczne podziękowania.