V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29 marca 2020r.

1. Za wszystkie dowody Waszej wdzięczności, serdeczności i życzliwości, pragniemy bardzo gorąco podziękować. Ufamy że poprzez wspólną, zwłaszcza codzienną modlitwę różańcową, Pan Bóg ześle potrzebne łaski dla całego świata. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy składają ofiary wpłacając je na parafialne konto „Bóg zapłać”.

2. W tym czasie, kiedy doskwiera nam braku obecności i żywego udziału w liturgii Mszy świętych i nabożeństw, zapraszamy do internetowego uczestnictwa przez naszą parafialną stronę lub przez Facebooka.
    •  Mszę św. niedzielną transmitujemy o godz. 08:00, 10:30, 16:00.
    • Gorzkie Żale w niedzielę o godz.15:15, w piątek o godz. 17:15 Droga Krzyżowa.
    • Msze św. w tygodniu o godz. 8:00 oraz 18:00 (w sobotę o godz.17:00)
    • Transmisja modlitwy różańcowej codziennie o godz. 20:30.

3.    W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
        •    Bezpośrednio po Mszy św. porannej w czwartek, będziemy modlić się o nowe, liczne
            i święte powołania kapłańskie i zakonne.
        •    Również w piątek po Mszy św. porannej odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa
        •    W sobotę zapraszamy do uczestniczenia we Mszy św. o godz. 8:00 oraz śpiewu „Godzinek ku             czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 16:00.

5. Kancelaria w tygodniu tylko telefonicznie. Msze św. można zamówić wysyłając emaila.

6. Wracamy do czasu letniego odprawiania Mszy św. (Msza św. wieczorna o godz. 18.00).

7.    Niech w tej nadzwyczajnej sytuacji rodziny stają się coraz bardziej domowymi Kościołami, tworzącymi rodzinę Kościoła naszej Parafii. Na kolejny tydzień Wielkiego Postu życzymy wszystkim zdrowia i Bożego pokoju w sercach.