XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 października 2018r.

1. Za prace przy naszym kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne -  składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta na zapłacenie za remont elewacji (wejście główne – część zachodnia) naszego kościoła oraz zbiórka przy wyjściu z kościoła na potrzeby Caritas, w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

3. W dzisiejszą niedzielę 7 października o godz. 17.00 (w kościele) spotkanie dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. (dzieci przyjmą I komunię św. w 2019r.).

4.    Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 (w środę po Mszy szkolnej), w sobotę o 16.15 a w niedzielę o 15.15. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie można zyskać odpust zupełny.

5. W środę o godz. 17.00 zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną.

6. W sobotę ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na godz. 18.30 - rozpoczęcie przy źródełku. Ze względu na Nabożeństwo Fatimskie, w sobotę nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 16.15. (na nabożeństwo fatimskie prosimy o przyniesienie świec z okapnikami).

7. W niedzielę 14 października przypada Dzień Nauczyciela. Dlatego szczególnie zachęcamy dzieci i młodzież na niedzielne nabożeństwo różańcowe o godz. 15:15. Chcemy polecać modlitwę w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów oraz wszystkich pracowników Oświaty. Pamiętajmy w modlitwie o zmarłych nauczycielach.

8. W przyszłą niedzielę 14 października przypada XVIII Dzień Papieski, młodzież przed kościołem będzie zbierała ofiary do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzące z rodzin ubogich.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 września 2018r.

2. Dziś kolekta na potrzeby naszej parafii, w przyszłą niedzielę kolekta specjalna na zapłacenie za remont elewacji (wejście główne – część zachodnia) naszego kościoła oraz zbiórka przy wyjściu z kościoła na potrzeby Caritas.

3.    Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 (w środę po Mszy szkolnej), w sobotę o 16.15 a w niedzielę o 15.15. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie można zyskać odpust zupełny.

4. W środę o godz. 17.00 zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe oraz błogosławieństwo różańców.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W sobotę odwiedzamy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.

7. W przyszłą niedzielę 7 października o godz. 17.00 (w kościele) spotkanie dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. (dzieci przyjmą I komunię św. w 2019r.).

8. W niedzielę 14 października przypada XVIII Dzień Papieski, młodzież przed kościołem będzie zbierała ofiary do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzące z rodzin ubogich.