I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21 lutego 2021r.

1.    Za wszelkie prace przy kościele za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do kościoła (które można składać do skarbonki pod chórem), za wpłaty na remont i malowanie kościoła - składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2.    Dziś kolekta na ogrzewanie naszego kościoła, w przyszłą niedzielę kolekta również na ogrzewanie kościoła oraz przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce.

3. Zapraszamy dziś do udziału w Gorzkich Żalach o godz. 15:15. Zalecki za zmarłych, które będą czytane przed Gorzkimi Żalami można składać w zakrystii oraz wysyłać emailem (parafia@parafia-repty.pl).

4. W naszej świątyni może przebywać: 26 osób. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa są transmitowane przez Facebooka: www.facebook.com/parafiarepty/

5. W piątek zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej o godz. 17:15 (po nabożeństwie będzie Msza św. o godz. 18.00). Zalecki za zmarłych, które będą czytane podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii oraz wysyłać emailem (parafia@parafia-repty.pl).

6. W zakrystii można się jeszcze zapisać na okolicznościowe wydanie Gościa Niedzielnego, które będzie poświęcone św. Józefowi. Na 100 stronach będzie pełno ciekawostek dot. kultu św. Józefa, modlitwy i nabożeństwa, świadectwa osób, które wymodliły łaski przez wstawiennictwo św. Józefa. Egzemplarze będą do odbioru od 14 marca br. Koszt egzemplarza to 9zł.

7.    W przyszłą niedzielę 28 lutego spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w kościele. O godz. 17:00 dla rodziców dzieci klasy IIIA oraz o godz. 17:30 dla rodziców dzieci klasy IIIB (prosimy o przyjście 1 osoby z rodziny).