III NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE – 16 grudnia 2018r.

1.    Za wszelkie prace przy kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na świąteczny wystrój kościoła (które można składać do skarbonki pod chórem), za wpłaty na remont kościoła -  składamy „Bóg zapłać”.

2.    Dziś kolekta na ogrzewanie naszego kościoła, w przyszłą niedzielę kolekta również na ogrzewanie naszego kościoła.

3. Zapraszamy dziś o 15.30 na nieszpory adwentowe.

4. W zakrystii do nabycia świece Caritas (małe 5zł) oraz opłatki na stół wigilijny.

5. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na Mszę św. Roratnią o godz. 17.00. Zachęcajmy dzieci by przychodziły na roraty, przynosząc ze sobą lampiony.

6. Kancelaria w tym tygodniu czynna po roratach.

7. Zachęcamy do korzystania ze świątecznej spowiedzi św. (od środy do soboty w godzinach od 16.00 do 18.30)

8. Do niedzieli 23 grudnia (do godz. 16.00) zbieramy rzeczy, produkty spożywcze, słodycze, wędliny dla biednych z naszej parafii, ofiary pieniężne można składać do skarbonki św. Antoniego. Dary możemy składać przy ołtarzu bocznym - Serca Pana Jezusa. Będą one przekazane potrzebującym rodzinom z naszej parafii. Za wszelkie dary już teraz składamy serdeczne podziękowanie.

9. Przedświąteczne odwiedziny chorych odbędą się w sobotę 22 grudnia od godz. 9.00. Chorych można zgłosić w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.