Niedziela Trójcy Świętej 26 maja 2024             DZIEŃ MATKI

08:00    Za Parafian.
10:30    1. Przez wstawiennictwo św. Mikołaja, o Dary Ducha Świętego i Bożą opiekę w 28 rocznicę święceń kapłańskich ks. Proboszcza.
2. W int. Matek - o Boże błogosławieństwo dla żyjących a dla zmarłych o radość wieczną.
Po Mszy św. chrzest: Emilia Magdalena Ślęzok.
15:30    NABOŻEŃSTWO DO TRÓJCY ŚWIĘTEJ.
16:00    Za + mamę Danutę Dolnicką.

Poniedziałek 27 maja 2024

18:00    1. Za + Henrykę Szuba.
    2. Za + Andrzeja Fisior (int. od mieszkańców ul. ks.Renka). NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Wtorek 28 maja 2024

08:00    1. Za + Henryka Ledwoń o radość życia wiecznego w niebie.
    2. Z podziękowaniem za uratowanie z wypadku, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej, o zdrowie i zdanie egzaminów w pewnej intencji. NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Środa 29 maja 2024 św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy

16:30    Spowiedź dla dzieci i młodzieży.
17:00    Msza szkolna: 1. O radość życia wiecznego dla + Elżbiety Duda (int. od rodziny Herman).
            2. Za + męża Pawła Labus. NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Czwartek 30 maja 2024 UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

08:00    ZA PARAFIAN. Procesja Bożego Ciała.
10:30    Za + Stanisława w 15-tą rocznicę śmierci oraz zmarłych rodziców, teściów, siostrę, szwagra i siostrzeńca i dusze w czyśćcu cierpiące.
16:00    Za + ks. Andrzeja Wandzla (int. od Parafian).

Piątek 31 maja 2024 święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny     OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

18:00    Zbiorowa: 1. W pewnej intencji
    2. W intencji Otylii Szreter w 43 rocznicę śmierci.
    3. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego w intencji Lucjana Sobala w 1 rocznicę śmierci.
    4. Za + Andrzeja Filip, Stanisława Filip, Irena Filip, Emila i Józefa Cichoń i dusze w czyśćcu cierpiące.
    5. Do Matki Boskiej Niepokalanej, Serca Pana Jezusa i św. Mikołaja z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze dla z ok. ur. w pewnej intencji.
    6. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w pewnej intencji z okazji urodzin.
    7. Za ++ rodziców Matyldę i Alfonsa Wypich oraz pokrewieństwo z obu stron.
    8. Za dusze w czyśćcu cierpiące (int. z ofiar ze skarbonki).
    9. Do Matki bożej Nieustającej Pomocy o powrót do zdrowia dla Jerzego Głąb i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
    10. Za ++ rodziców Karola i Otylię Potempa w rocznicę śmierci.
    11. Za + Edwarda Bujara (int. od Zakładu Pogrzebowego Koziński).
    12. Za + męża Jerzego Drzyzgę, jego rodziców oraz teściów. NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

Sobota 1 czerwca 2024 św. Justyna, męczennika                 OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

08:00    Za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej o Boże błog. dla czcicieli, w intencji obecnych i przyszłych członków Różańca o wytrwałą modlitwę (Godzinki).
14:00    Ślub: Pasternak Paulina – Wójcik Przemysław.
16:00    Spowiedź św.
16:30    Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Oktawa Bożego Ciała.
17:00    Za + męża Jerzego Janiczek w rocz. śm.

IX Niedziela Zwykła 2 czerwca 2024                     OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

08:00    Za + mamę Barbarę Miguła w rocznicę śmierci.
10:30    Suma: Za Parafian.
Po Mszy chrzest: Jan Sebastian Górny.
15:30    Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Oktawa Bożego Ciała.
16:00    Za + Alojzego i Eugeniusza Krzykawskich w rocz. śm.