V Niedziela Wielkiego Postu 29 marca 2020    MSZA ŚW. TRANSMITOWANA ON-LINE.

08:00    Za + Antoniego Lubos (int. od sąsiadów i znajomych z ul. Długiej i Gliwickiej).
10:30    1. Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.
2. Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zuzanny Julii Opara z ok. 1 rocz. ur. oraz o zdrowie dla córki Alicji.
15:15    Gorzkie Żale - bez udziału wiernych transmitowane on-line.
16:00    Za + Małgorzatę Król w rocz. śm.

Poniedziałek 30 marca 2020 MSZA ŚW. BEZ UDZIAŁU WIERNYCH TRANSMITOWANA ON-LINE.

08:00    1. O powrót do zdrowia dla Urszuli.
    2. Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.
18:00    1. Za ++ rodziców chrzestnych Teresę Zwadło i Franciszka Stefanik.
    2. Za + Eugeniusza Białas w 30 dzień po śm.

Wtorek 31 marca 2020 MSZA ŚW. BEZ UDZIAŁU WIERNYCH TRANSMITOWANA ON-LINE.

08:00    1. Z podz. za otrz. łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla rodziny Michalski i Dziubów.
    2. Za + rodziców Hildegardę i Mariana Rudolfa Duda w kolejną rocznicę śmierci.
18:00    1. Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.
2. Za + dziadków Olgę i Wiktora Janiczek, Gertrudę i Augustyna Pysz, Emilię i Cyryla Kroteniuk, Marię i Jana Gacki.

Środa 1 kwietnia 2020 MSZA ŚW. BEZ UDZIAŁU WIERNYCH TRANSMITOWANA ON-LINE.

08:00    1. Za + Marię Wejner.
18:00    1. Za + matkę Rufinę Orendorz, ++ rodziców i teściów.
    2. Za ++ Marię i Sylwestra Ścigała, + rodziców z obu stron.

Czwartek 2 kwietnia 2020     I CZWARTEK MIESIĄCA MSZA ŚW. TRANSMITOWANA ON-LINE.

08:00    1. Do Chrystusa Naj. Kapłana w int. kapłanów z prośbą o powołania kapłańskie i zakonne.
    2. Z podz. za otrz. łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Barbary z ok. ur.
    2. Za ++ z rodzin Matusik, Lorek. Figler, Kuc oraz + Dobroczyńcę.

Piątek 3 kwietnia 2020 I PIĄTEK MIESIĄCA MSZA ŚW. TRANSMITOWANA ON-LINE.

08:00    1. Do Serca Pana Jezusa w int. czcicieli.
17:15    DROGA KRZYŻOWA.
18:00    1. O Boże błogosławieństwo w pracy zawodowej.
    2. Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Julii z ok. ur.

Sobota 4 kwietnia 2020 I SOBOTA MIESIACA MSZA ŚW. TRANSMITOWANA ON-LINE.

08:00    1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej o Boże błog. dla czcicieli, w intencji obecnych i przyszłych członków Różańca o wytrwałą modlitwę (Godzinki).
17:00    1. Z podz. za otrz. łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Wiesławy Pysz z ok. 60 rocz. ur.
    2. Za + Maksymiliana i Helenę Góra, Irenę Botor, Marię Lis ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA PALMOWA 5 kwietnia 2020 MSZA ŚW. TRANSMITOWANA ON-LINE.

08:00    Za + Franciszka Pradela z ok. ur.
2. Z podz. za otrz. łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Marty Jeziorowskiej z ok. 1 rocz. ur.
15:15    Gorzkie Żale - bez udziału wiernych transmitowane on-line.
16:00    Za + matkę Emę Chryst.