Stroiki Adwentowe i świąteczne - Adwent i Święta 2021r.

Jak co roku możemy nabyć stroiki adwentowe i świąteczne, a ofiarę z ich zakupu przekazać „jako cegiełkę” na malowanie naszego kościoła. Poniżej znajedzimy galerię stroików z numerami.

Stroiki na stół proponujemy ofiarę minimum 70zł a wianki na drzwi 80zł. Kilka modeli stroików znajduje się pod chórem w naszym kościele. Cała gala stroików (różne modele) zobaczyć możemy na naszej stronie Facebook (www.facebook.com/parafiarepty/) oraz tutaj, wybrać i umówić się na ich odbiór przez wiadomość lub emaila.

Zamówienia prosimy składać na emaila: adwentrepty@o2.pl lub na numer telefonu +48 792 644 134 (SMS, wiadomość whatsApp) podając numer stroika.

Bardzo dziękujemy Paniom, które po raz kolejny włączają się w tę akcję, aby przygotować stroiki adwentowe i świąteczne.

Za pracę jak i wsparcie malowania naszego kościoła wszystkim składamy serdeczne podziękowanie.