REMONT NASZEGO KOŚCIOŁA – MALOWANIE WNĘTRZA

W dalszym ciągu trwają prace związane z malowaniem kościoła. Prosimy o wsparcie finansowe tego naszego wspólnego dzieła. Ofiarę można przekazać przelewem na konto parafialne, w kancelarii lub w kościele. Za każde ofiary składamy serdeczne podziękowania. 

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie tej inicjatywy modlitwą i ofiarą.

Na poczet tego remontu wnętrza naszego kościoła jest osobne parafialne konto bankowe o numerze 07 1050 1386 1000 0022 6177 3820 na którym będziemy zbierali ofiary na ten cel. Od przyszłego roku w jedną niedzielę miesiąca będzie specjalna kolekta na te prace. 

    Zdajemy sobie sprawę, że czasy są trudne i ciężko uzbierać odpowiednią kwotę na rozpoczęcie malowania, ale wierzymy, że z Bożą pomocą oraz z udziałem wszystkich Parafian i ludzi dobrej woli uda nam się tego dokonać. 

Ofiarę można złożyć:

•    Przelewem na numer konta bankowego   07 1050 1386 1000 0022 6177 3820

•    Przez dokonanie wpłaty na blankiecie (można pobrać w kościele, w zakrystii, kancelarii lub na parafialnej stronie internetowej www.parafia-repty.pl )

•    W kopercie, złożyć do koszyczka w kościele, w zakrystii lub kancelarii (z podaniem nazwiska i imienia oraz celu)

W przypadku odliczenia kwoty darowizny od podatku należy dokonać przelewu oraz w tytule wpisać „na cele kultu religijnego”.


    Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy wspierają wszystkie remonty w naszym kościele i obejściu. Dzięki temu wsparciu udało się wiele wykonać przy kościele a malowanie wnętrza kościoła uwieńczy te wszystkie działania.

Pliki do pobrania

wstecz