PIELGRZYMKA do BUDAPESZTU

BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU w dniach 27-29 września 2019r.

➢    przejazd autokarem
➢    opieka pilota
➢    ubezpieczenie NNW i KL
➢    2 noclegi w hotelach (pokoje 2 lub 3 osobowe)
➢    2 śniadania, 2 obiadokolacje

CENA: 550 zł/osoba

Ramowy program:

1 dzień:    8.00 wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd przez Słowację na terytorium Węgier, przejazd do Budapesztu na wieczorny rejs po Dunaju, obiadokolacja, nocleg w Budapeszcie.

2 dzień:     śniadanie, Budapeszt: Wzgórze Zamkowe, Kościół Macieja, Baszta Rybacka, Pałac Sandora, Zamek Królewski, Brama Wiedeńska, Bazylika św. Stefana, Parlament, Aleja Andrassy, Plac Bohaterów, wizyta na Wzgórzu Gellerta, obiadokolacja, nocleg w Budapeszcie.

3 dzień:    śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wizyta na Wyspie św. Małgorzaty, wizyta w miasteczku artystów Szentendre,  wyjazd w kierunku powrotnym przez Zakole Dunaju, w którym rozłożyły się historyczne siedziby władców węgierskich m.in. Esztergom i Wyszehrad, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz rejs po Dunaju około 5000 HUF (ok.70zł).

OPCJA: Obiadokolacja w formie folklorystycznego Wieczoru Węgierskiego dopłata 20 euro /osoba.

Na dzień 8 października mamy komplet uczestników na 2 autokary (można zapisać się tylko na listę rezerwową).

Zaliczka 150zł płatna na parafialne konto pielgrzymkowe
o numerze: 89 1240 1343 1111 0010 7622 2657 do końca listopada 2018r.
z dopiskiem „Pielgrzymka BUDAPESZT”.