20 czerwca, w czwartek, w procesji uczcimy Najświętszy Sakrament.

1. Procesję poprzedzi Msza św., która rozpocznie się w naszym kościele o godz. 8:00.
2. W procesji pójdziemy ulicami: Witosa i ks. Renka.
3. Dzieci klas trzecich przychodzą na Mszę św. w czwartek do kościoła na godz. 8:00 w strojach komunijnych, tylko z książeczką „Droga do Nieba” (dziewczynki z koszyczkami do sypania kwiatów).
4. Przedszkolaków prosimy o przyniesienie na procesję koszyczków, z których będą sypane kwiatki.
5. Msze św. w czwartek w naszym kościele będą o godz. 8:00 z procesją, o godz. 10:30 i o 16:00.
6. Okazja do Spowiedzi św. przed uroczystością Bożego Ciała kwadrans przed każdą Mszą św. Miesięczna spowiedź dla dzieci i młodzieży przed uroczystością Bożego Ciała będzie miała miejsce w środę o godz. 16:00.
7. Przez tzw. „oktawę”, czyli osiem dni po uroczystości „Bożego Ciała” po Mszy św wieczornej i po nabożeństwie czerwcowym będziemy czcić Najświętszy Sakrament - przy sprzyjającej pogodzie - w procesji dookoła kościoła.
8. W czwartek i piątek  kancelaria parafialna będzie nieczynna.
9. Z racji oktawy „Bożego Ciała” Biskup Gliwicki udzielił dyspensy od zachowania piątkowego postu od pokarmów mięsnych dla wszystkich wiernych przebywających na terenie Diecezji Gliwickiej.