Adwent 2020 - stroiki świąteczne- DZIĘKUJEMY!

Kochani zamówienia stroików przerosły nasze oczekiwania i możliwości. Wszystkim tym, którzy zamówili i tym samym wsparli nasz kościół składamy z serca Bóg zapłać. Na ten moment jesteśmy zmuszeni zakończyć zbieranie zamówień. Jeśli wyrobimy się czasowo zamieścimy nowy post z nową ofertą w przyszłym tygodniu. Tymczasem pozdrawiamy.

Zalecki/wypominki za zmarłych

Istnieje możliwość składania zalecek (wypominek) za naszych zmarłych. Można je wysłać przez formularz TUTAJ KLIKNIJ, bądź bezpośrednio na e-maila parafialnego. Ofiarę za zalecki można przekazać przelewem na konto parafialne.

Z darem modlitwy Wasi duszpasterze.

Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja
ul. Wincentego Witosa 120
42-603 Tarnowskie Góry

Nr konta bankowego:
PEKAO SA:  51 1240 1343 1111 0010 3554 6682
ING: 29 1050 1386 1000 0022 8409 0020

Z darem modlitwy Wasi duszpasterze.

Ważne informacje na dzień 24 października 2020r.

Od 24 października 2020r. z powrotem zostaje wprowadzony limit wiernych uczestniczących na Mszach św. i nabożeństwach w kościele.
 W naszej świątyni może przebywać: 36 osób oraz 4 osoby na chórze.
W niedzielę jest dodatkowa Msza św. o g.12.00

Msze św. w niedzielę o godz. 8:00, 10:30, 12:00 oraz 16:00. Nabożeństwo różańcowe o godz.15:15.

WSZYSTKIE MSZE ŚW. I NABOŻEŃSTWA SĄ W DALSZYM CIĄGU TRANSMITOWANE PRZEZ FECEBOOKA: www.facebook.com/parafiarepty/
Aby oglądać transmisje nie trzeba być zalogowanym.

Wszelkie informacje są zamieszczone na parafialnej stronie internetowej www.parafia-repty.pl

ZAPROSZENIE NA ODPUST PARAFIALNY

6 grudnia ( II Niedziela Adwentu) przypada w naszej parafii odpust ku czci św. Mikołaja – suma odpustowa o godz. 10.30, nieszpory o 15.30.

REMONT NASZEGO KOŚCIOŁA – MALOWANIE WNĘTRZA

Trwają prace w naszym kościele – dwa duże witraże zostały zdjęte i przewiezione do pracowni konserwatorskiej – jest to już przygotowanie bezpośrednie pod malowanie naszej świątyni. Chcielibyśmy także zająć się odnowieniem ławek oraz boazerią przy ławkach (chórem zajmiemy się później). Jeśli udałoby się wykonać te zadania to z końcem przyszłego roku planujemy rozpocząć prace związane z malowaniem wnętrza świątyni z zachowaniem i odnowieniem obrazów które mamy na ścianach.

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie tej inicjatywy modlitwą i ofiarą.

Użytkowanie wody i wywóz śmieci na cmentarzu

Jak co roku zwracamy się z prośbą o ofiarę na rzecz utrzymania naszego cmentarza. Prosimy o uregulowanie za korzystanie z wody oraz wywozu śmieci (odpadów) składanych do pojemników na cmentarzu.

Za wszelkie ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

Poniżej znajduje się blankiet wpłat do pobrania...