Nabożenstwa wielkopostne

W okresie Wielkiego Postu szczególnie zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:

  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci w środy Wielkiego Postu po Mszy św. szkolnej.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla wszystkich w każdy wielkopostny piątek o godz. 17:15. Wypominki za zmarłych zalecanych podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  • W wiekopostne niedziele zapraszamy na „Gorzkie Żale” dla dorosłych i dla młodzieży z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił ks. Adam Kubasik (wikariusz z par. Matki Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach). „Gorzkie Żale” w niedziele o godz. 15.15.
  • W soboty Wielkiego Postu od godz. 16:00 do 17:00, podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu będzie okazji do Spowiedzi św.

    Przypominamy, że przykazanie kościelne zobowiązuje do powstrzymania się od udziału w zabawach w okresie Wielkiego Postu.

PIELGRZYMKA do WŁOCH - Wenecja, San Giovani Rotondo, Florencja

W dniach od 13 kwietnia do 19 kwietnia 2023 planujemy pielgrzymkę do Włoch. Aktulanie mamy zapisanych 52 osoby oraz osoby na liście rezerwowej.

Prosimy o dokonanie ostatniej wpłaty (850zł) do 13 marca 2023r. na parafialne konto o numerze: 89 1240 1343 1111 0010 7622 2657 z dopiskiem „Pielgrzymka Włochy 2023”. Informacja jest dla zapisanych 52 osób.

REMONT NASZEGO KOŚCIOŁA – MALOWANIE WNĘTRZA

W dalszym ciągu trwają prace związane z malowaniem kościoła. Prosimy o wsparcie finansowe tego naszego wspólnego dzieła. Ofiarę można przekazać przelewem na konto parafialne, w kancelarii lub w kościele. Za każde ofiary składamy serdeczne podziękowania. 

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie tej inicjatywy modlitwą i ofiarą.

Pliki do pobrania

Użytkowanie wody i wywóz śmieci na cmentarzu

Jak co roku zwracamy się z prośbą o ofiarę na rzecz utrzymania naszego cmentarza. Prosimy o uregulowanie za korzystanie z wody oraz wywozu śmieci (odpadów) składanych do pojemników na cmentarzu.

Za wszelkie ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

Poniżej znajduje się blankiet wpłat do pobrania...

w 2023r. pojedynczy - 25zł, podwójny 35zł. Dziękujemy za złozony ofiary.

Pliki do pobrania