Pielgrzymka do Wiednia i Bratysławy 22-25 września 2022r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Pielgrzymce Parafialnej do Wiednia i Bratysławy szlakiem Sanktuariów Czeskich Moraw: WIEDEŃ – KAHLENBERG – BRATYSŁAWA – MARIANKI   –  SASTINA – NITRA - TRNAWA – HOSTYŃ – VELEHRAD – KROMERIŻ w dniach od 22 września (czwartek) do 25 września (niedziela) 2022r.

Całkowity koszt pielgrzymki: 420zł i 170 euro.

Zapisy u ks. Proboszcza, zaliczka 420zł płatna przy zapisywaniu, potrzebne dane: Nazwisko, Imię, Pesel, aktualny numer telefonu.

Aktualnie mamy już komplet na 1 autobus. Zbieramy na drugi aktubus. (22.05.2022r.)

Użytkowanie wody i wywóz śmieci na cmentarzu

Jak co roku zwracamy się z prośbą o ofiarę na rzecz utrzymania naszego cmentarza. Prosimy o uregulowanie za korzystanie z wody oraz wywozu śmieci (odpadów) składanych do pojemników na cmentarzu.

Za wszelkie ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

Poniżej znajduje się blankiet wpłat do pobrania...

w 2022r. stawka podniesiona o 5zł (pojedynczy - 25zł, podwójny 35zł)